Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 2 - 4 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

handsome 2403202 480 Nie jest to może adekwatny temat w tym trudnym dla nas okresie, ale postarajmy się choć na chwilę zapomnieć  i pomyśleć zupełnie o czym innym.


Po upływie kilku spędzonych wspólnie lat patrzymy obiektywnie na naszego wybranka i przypominają nam się słowa piosenki Elektrycznych Gitar „ I co ja robię tu, co ty tutaj robisz”?
Przecież on był ideałem, urzeczywistnieniem marzeń. Męski, poczucie humoru, elokwencja, opiekuńczość. Same superlatywy. A teraz lakoniczny, leniwy, gburowaty, a uśmiecha się jedynie do swoich kumpli albo jak czegoś potrzebuje. Zastanawiamy się, deliberujemy co się stało, że nasz ideał przeszedł taką metamorfozę? Nic się nie stało. Po prostu przestałyśmy patrzeć przez różowe okulary i widzimy rzeczywistość w sposób racjonalny.


Poznajmy typ faceta, z którym jesteśmy.


MĘŻCZYZNA MAMINSYNEK – nieporadny, fajtłapowaty. Najkorzystniej czuje się pod skrzydełkami mamy, która jest newralgiczną osobą w jego życiu.  Preferuje konkubinat, związki niesakramentalne, ponieważ zawsze w momencie wystąpienia perturbacji, opresji zawsze może podkulić ogon i aby uniknąć reperkusji, oraz nie ponosić konsekwencji zdezerterować do mamy. Nie jest zwolennikiem angażowania się w związek. We wszelkich nawet banalnych, trywialnych kwestiach konsultuje się z rodzicielką. I co dziwne - nigdy nie oponuje, nawet jeżeli nie zgadza się z tą decyzją. Mama pomimo dobrych intencji wyrządza krzywdę synowi „odciążając” dorosłe już dziecko w prozaicznych czynnościach takich jak pranie, sprzątanie, gotowanie. Maminsynek ma życzliwe usposobienie, jest przyjacielsko nastawiony do życia i otoczenia, bezkonfliktowy. Ulega kobietom, które wykazują się wrażliwością, empatią, opiekuńczością. Potrzebuje kobiety, która jest diametralnie różna, czyli: pełna inicjatywy, inwencji, pracowitości i zaradności.


MĘŻCZYZNA BAŁAGANIARZ - Mankamentem tego typu faceta, jest to, że nie potrafi utrzymać ładu i porządku w mieszkaniu, dokumentach, samochodzie, a nawet posiada zamęt, bezład w głowie. Jest osobą niefrasobliwą, beztroską i z tego powodu ukontentowaną. Żyje w sposób epikurejski, czyli przyjmuje postawę życiową polegająca na dążeniu do niczym nieskrępowanego korzystania z życia. Żyje według antycznej filozofii Epikura „carpe diem” czyli chwytaj dzień i nie bądź zafrasowany tym co nastąpi w dniu kolejnym. Posiada artystyczną duszę. Ignoruje, bagatelizuje dylematy, zmartwienia życia codziennego. W jego życiu panuje chaos, dezorganizacja, destabilizacja. Przeważnie jest uroczym mężczyzną i potrafi zaaklimatyzować się w każdej sytuacji i otoczeniu. 


MĘŻCZYZNA MĄDRALA - Jest wszechstronnie uzdolniony i posiada wiedzę na każdy temat,         ( ale w jego przekonaniu.) Po prostu wszystko wie najlepiej. Nie ma dziedziny, w której mógłby powiedzieć, że jest laikiem, dyletantem. Nie aprobuje ( to jak każdy z nas ) dezaprobaty, słów krytyki.  Z satysfakcją udziela reprymendy innym, podkopuje czyjś autorytet, deprecjonuje, przedstawia w gorszym świetle czyjeś zasługi. Lubi być ceniony, afirmowany. Dyshonor, kompromitację przyniosłoby przyznanie się do popełnionego błędu. Jest człowiekiem despotycznym i nie akceptuje słów sprzeciwu. Wszyscy mają respektować jego słowa.


MĘŻCZYZNA PRACOHOLIK - Wysokie aspiracje, ambicje powodują, że z pracą się nie rozstaje. Stara podejmować się zatrudnienia w dobrze prosperującej firmie, która przyniesie mu intratę. Kariera, dobra pozycja zawodowa, realizacja wyznaczonych celów oraz osiągnięcie sukcesu są priorytetowe, kardynalne. Nie absorbuje się innymi kwestiami. Z braku czasu sporadycznie spotyka się z kobietami i z tego też powodu nie angażuje się w związki. Jeżeli już założy rodzinę to potrafi zapewnić jej dobrobyt, ale pieczę nad domem, rodziną sprawuje żona. Ona jest zobligowana do wykonywania wszelkich obowiązków związanych z prowadzeniem domu.

MĘŻCZYZNA CHOLERYK - Posiada trudny temperament. Bardzo szybko się irytuje i to z błahych, bagatelnych powodów. Jest bardzo impulsywny i działa instynktownie. W momentach podekscytowania krzyczy i zdarza się, że popada w agresję. Ten typ osobowości bardzo dobrze pozytywnie sprawdza się w wykonywanej pracy. Jest kompetentny, wykwalifikowany. Potrafi precyzyjnie organizować pracę, sprawować nadzór nad podwładnymi. Do jego największych walorów należą: motywacja i chęć działania, wytrwałość w dążeniu do zamierzonego celu, intuicja.
Będąc w związku z taką osobą raczej sceptycznie podchodźmy do jego przemiany, choćby składał deklaracje, że dołoży starań, aby zmienić swoje postępowanie. On nie potrafi panować nad własnymi emocjami i z tej przyczyny często dochodzi do nieporozumień, scysji. Obligatoryjna jest konsultacja ze specjalistą i wsparcie rodziny


SUPER FACET
Wysportowany, dobrze zbudowany, inteligentny i nieporównywalny w alkowie. Gotuje, sprząta, pomaga dzieciom w nauce, a najmłodszemu zmienia pieluszkę. Po powrocie z pracy nie zapomina o kwiatach. Jest czuły, romantyczny…..Szkoda, że jedynie w naszych marzeniach.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Reklama

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przejdź do działu bezpłatnych ogłoszeń lokalnych.

Dodaj swoje nowe ogłoszenie.